НАШ ОБЗОР: Операция удаления катаракты: самое важное, что вам нужно знать 2021

0Рассказывает Ковалёв Андрей Иванович – врач-офтальмолог высшей категории, кандидат медицинских наук, член Американского общества катарактальных и рефракционных хирургов, член Европейского общества катарактальных и рефракционных хирургов, главный консультант компании Bausch&Lomb по лазерной коррекции зрения в Европейском регионе, официальный консультант швейцарской компании STAAR по имплантации внутриглазных контактных линз в странах Восточной Европы, официальный консультант американской компании Paragon в странах Восточной Европы по рефракционной терапии, офтальмолог-консультант – диплом Европейского образца FRCS (единственный в Украине), кавалер ордена «Хрест пошани України». Главный врач клиники «АЙЛАЗ», г. Киев.

* * * * *

Офтальмологічна клініка повного циклу «АЙЛАЗ» – це спеціалізований центр відновлення зору у м. Київ. Особливістю нашого центру є те, що він оснащений найсучаснішими діагностичними і лікувальними технологіями, операційним і післяопераційним блоками, системою стерилізації повітря, власною лабораторією, у центрі працюють найдосвідченіші в Україні фахівці-офтальмологи.

Клініка «АЙЛАЗ» спеціалізується в напрямках:

– корекція зору – зокрема, лазерна корекція, імплантація внутрішньоочних лінз, рефракційна терапія, рефракційна заміна кришталика, склеральні лінзи;
– хірургія катаракти;
– лікування захворювань рогівки (кератоконусу, кератитів);
– лікування та хірургія глаукоми;
– лікування та хірургія захворювань сітківки;
– лікування та хірургія косоокості;
– хірургія патологій сльозових шляхів (дакріоциститу, синдрому «сухого ока»);
– реконструктивно-пластична хірургія.

Головною метою клініки «АЙЛАЗ» є не тільки впровадження в Україні сучасних технологій діагностики та лікування, а і дотримання нових стандартів медичного обслуговування, що базуються на індивідуальному підході, взаємоповазі та довірі.

http://ailas.com.ua/ – офтальмологія
http://oko.club/ – популярна інтернет-енциклопедія про зір
http://crt.club/ – нічні лінзи Парагон
http://miroft.org.ua/ – журнал для офтальмологів «Мир офтальмологии»
https://citidoctor.ua/ – широкопрофільна клініка малоінвазивної хірургії та реабілітації

Народный Врач
Logo
Enable registration in settings - general